She Did It - A Short Story

0.0 0 5 Kirjailija: J. T. Lawrence Lukija: Bianca Flanders
Saatavilla äänikirjana.
A detective relies on his gut (and his hallucinations) to solve an intriguing murder case. Book 6 of 12 in the Sticky Fingers short story collection: diverse, dark-humoured, and deliciously bite-sized. Fans of Roald Dahl and Gillian Flynn will love these unsettling stories with a twist in the tale.
Kieli: Englanti Kategoria: Novellit

Lisätietoja äänikirjasta:

Julkaisija: Authors Republic
Julkaisuvuosi: 2017-08-09
Pituus: 29M
ISBN: 9781518965142
Kommentit

PIDÄ HYVÄ KIRJA AINA ULOTTUVILLASI

Kuuntele ja lue omilla ehdoillasi! Lataa rajattomasti kirjoja offline-tilaan, lue useampaa yhtä aikaa, valitse lapsille satuja tai kokeile kirjaa, jota et tiennyt haluavasi kuunnella. Koe nyt paras mahdollinen digitaalinen kirjaelämys!

LUO TILI TÄÄLLÄ